neděle 19. května 2013

REPORT - 3rd Village WorldCup DH Race Lipánek - verze dva - zabijte mě dřiv než to zveřejnímpátek 17.5. opouštím stověžatou Prahu a jedu do jihočeského Brandlína na legendarní 3rd Village WorldCup DH Race Lipánek, letos poslední závod na této trati, plán je nabrat Buschmena v RAZZO což se mi povede takže nejedu sám, naložíme koreu až po střechu dvěma koly a komplet DH výbavou...


kolem devátý večer, po menším bloudění (dojeli jsem na druhou stranu "hory") jsme u brány kempu, obsazujeme dvojku, vykládáme zavazadla, menší párty do pul druhý s masem na grilu, povídání si o speciálních kolech a o tom že i kluci maj svý dny, lila se meruňka a dech beroucí ZICHOVICE..  V sobotu se motám, protože sem kokot a vylil sem se jak váza - party byla hard :D Po přesvědčování sama sebe jako že jo... oblíkám brnění, prkýnko a helmičku a jdu prej na kolo... a je mi ZLE, děti je mi tak zle, že na každý fotce je to vidět :D
třeba tady:  
a tady:


a nejde mi to, valím se všude, rychlost standardně na piču ale co je to svěťák tak joooo! let na meteorit je jasnej, rampa pro let stoji uprostřed trati:

Vejtek zajíždí motocrossovy peklo, mám dojem v druhý jízdě, a ustýlá si v lesíčku v hajsajdru jak sviň! Přežívá, polepuje si záda izolepou a letí se dál. 


Chtěl to už zabalit, ale podpora byla tak silná, že dojel. Všichni hrotí peklo!!! fakt PEKLO!!! 

Já třetí jízdu balím jdu fandit (opřít se o rampu), naplním PET lahev kamenama a chrastíme!! heslo dne je SVĚŤÁK, HOBLUJ, DRUJ KREV, ROZRYJ TO, VYBAGRUJ TO, vražda smrt zabití... občas zemři, řev a hukot kolem trati prostě jak na svěťáku! Atmosféra absolutně neodpovídá minimalismu akce - je to hukot!! takový fandění si myslím v Čechách jen tak nezažijete!


koučik jakej chceš!
Holky hrotěj, dětci hrotěj, mlaďasové hroti!!! megahroty!!

Kluci opravdu připravili luxusní trať a luxusní akci! 

Stupně vítězů vezmu netradičně odshora a popis dodám k lidem co znám tak nějak osobně, nebo sem s nima měl sex. První z dědků teď nevím kdo byl :D , ale druhej byl sympaťák Ross to si pamatuju a od nás i přes rýmu nejlíp zajíždí bejvalej motokrosovej závodník, amaterskej tatér, ideální letec Majkl (Tapata)! Má třetí flek,  Giat vede stopu jehovovou pevně a rychle! 


Majkl intevíjů, který nám do redakce poslal v pondělí ráno:
Tady bych se chtěl vrátit k páteční debatě jednoho z mích kamarádů* o plechovkach jak je vidět tak Giant sem opět nezoustudil a ani si nevzpomínám, že vedle mě byl nějakej Specialized :)) že? takže světak na Lipanku jasnej!

*pozn. redaktora: vůbec nevim o kom mluví


 

Gratulace a jo vole máš pravdu a drž hubu jo!! :D 

Čtvrtej bodovanej flek v dědcích odnáší jendíček bušu - BUSCHMEN - Vršovickej stroj na vyhrávání, sice jako pecka čas, ale je čtvrtej, abyste chápali, měl dojet třetí, ale tři plus jedna je 26", takže škoda, jedinečná možnost mě zase porazit mu utíká, na Mezáku mě zajede, ale to není svěťák a to se nepočítá... hlavně teda asi neumí počítat, protože se měli jet tři jízdy, ale jelikož upadl na startu v spdčkach, pak se motal, a nakonec za našeho přispění krásná startovací slečna dovolila start, tak ho ulil o dvě vteřiny :D ale my mu to promíjíme!


Od toho jak pořád tlačil do kopce, tak mu začli odstávat uši od helmy, takže se teďka skládáme na plastiku aby mu je zase přišili k hlavě, ale vzhledem ke stáří nevím jestli to má cenu, chápej sešívanýho koně kotrmelec dozadu nenaučíš, nebo jak to je...

A je tu jeden z hlavních pořadatelů, Jihočeskej Jehovista
 fotograf spodních kasiček horních desetitisíc 

--- K O Z M E N---


Dává před závodem kázáni pro všechny přihlížející, atmosféra luxusní, všichni naměkko! 


V přestávce mezi focením a běháním dolů a zase nahoru krade Demovi kolo, skáče na něj, dává ještě nahoře modlitbu pro všechny a jde na to! A je na pátým bodovaným místě! Bratře náš gratulace jak pes!První flek mezi holkama dává jasná favoritka závodu,  nebrzdící Katarína
 hlavní ladička rádia


a to pozor celý stejně jak Demo - BEZ RUKAVIČEK!! takže už víme všichni kde se honěj gramy a minuty! Po závodech jsem zjistili, že se dá jakákoliv žena (a to i mistryně!) lehce ovlivnit prosbou  o dání radia nahlas, potichu a zase nahlas, aby si člověk prohlídnul ty nohy který vyhrávaj - jak laciný ale účinný!

můžeš prosím Tě dát nahlas radio? DĚKUJEME

Druhá doklopenkovala dlouhovlasá "padamrada" supersympatická Šárka: 


a opravdu nečekaný třetí místo, famfáry, Veronika Wanilková sjezdová, mající obrovskou radost z třetího fleku zasypajíc mě panáky rumu na baru, za což děkuji! 


A nejvíc nabytá kategorie s autopilotáží:

O par tisícin první flek KAPITÁN SIR DEMO, stavitel tratě, další z hlavních pořadatelů akce


pro kterýho je let na meteorit a zpět na zem denní chleba :)druhej doletěl ČERW na mrázkovi což jistě rozpoutá v podsvětí diskuze na téma co je to za zkratku O.C.E.L. 


a třetí.. nerozumím na videu a výsledky zatím nemám :(

zvláštní poděkování patří ADAMu ZICHovi - krutobagrista a výkopovej pracat, takže až budete potřebovat vykopat nějakou díru tak mu volejte - celýho Lipánka a okolí pomáhal bagrovat! 


video z vyhlášení:
... večerní zábava se mění v menší pogopeklo, kapely, zpěv KAPITÁN V SRDCI A ČÍRO NA PALICI, JÁ NIC VÍC NEMÁM, JÁ NIC VÍC NECHCI rozeznívají celý kemp. Neděle je v odpočinkovém duchu, poslední jízdy, poslední prodloužené atrakce, ano končí to... poslední fotky, poslední rozloučení, obídek u rybníčku, výhled jak v Alpách. Těším se až zase ty kluky uvidím, protože je to u nich prostě príma, a nemusíte vůbec jezdit dobře, protože když nejste první tak jste poslední a dostanete nejlepší cenu na světě, krabici bramburků a to sem jel pro rohlíky!!! Vážit si ostatních lidí tady umí dokonale! 

Jehova s náma a drogy pryč!!!  MEGA galerka zde pro představu, další fotky od Kozmena.cože? 

cože?